Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

🚨 BALİNALAR YÜKLÜ MİKTARDA BITCOIN ALIYOR!! [Ne yapmaya çalışıyorlar..] #BTC #ETH Teknik Analiz

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Golden Cross ailesi olarak ülkemizdeki ve dünyadaki sanal borsa akışını yıllardır sabırla takip ettik. İnsanların son dönemdeki sanal borsaya yaklaşım heveslerini gördük ve bu doğrultuda çalışmalarımıza aylar öncesinden başladık. Çalışmalarımızdaki en temel prensibimizi şeffaflığı sağlamak ve insanların mağduriyeti engellemek üzere belirledik.

Bu düşünce bize teknoloji adına küreselleşen dünyaya ayak uydurarak GOLDEN CROSS BETA YAPAY ZEKASINI oluşturma rüyasını kurdurdu. Biz bu rüyanın gerçekleşmesi için gece gündüz çalıştık ve GOLDEN CROSS BETA YAPAY ZEKASINI ortaya çıkardık. Bu düşünceyi sistemleştirerek yapay zekamızın yanında iletişim ekibi, sosyal medya ekibi ve trade ekipleri oluşturduk.

00:00 INTRO
00:47 BTC BALİNALAR BUNU YAPIYOR!
02:32 BTC 2017 BOĞA SEZONUYLA AYNI SİNYALLERİ VERİYOR!
05:14 BTC YAYGIN ALIŞ VE SATIŞ EMİRLERİ
06:53 GOLDENCROSS YAPAY ZEKASI
07:45 BTC KISA VADE TEKNİK ANALİZ + HAFTALIK KAPANIŞ
10:16 ETH KISA VADE TEKNİK ANALİZ

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.