Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

5 AY ÖNCE #Bitcoin fiyatını söyledik! BİTCOİN, LUNA, UST ve Kripto Haberleri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

O #Bitcoin 28,910$ dolar ve altına gelecek “nokta” diye 5 önce defalarca söylemiştik. Aynı senaryo 39K bandına geldiğinde yine söylemiştik. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak. #Luna ve #UST tam bir hayal kırıklığı arkadaşlar. Piyasa tamamen boka sarmış ve insanlar ne yapacağını bilmiyor.

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://ilkbitcoin.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%40 Komisyon İndirimi):
https://www.binance.com/tr/register?r…
★ Nexo 25 usd Referans Bonusu
https://nexo.io/ref/43uhaemc4k?src=we…
★ Huobi Global (%20 Komisyon İndirimi) :
https://www.huobi.com/tr-tr/register/…

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): marketing@ilkbitcoin.com

ilkbitcoin.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden teknolojik kripto haber sitelerinden bir tanesi.

Sorumluluk reddi:
ilkbitcoin.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden ilkbitcoin.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. ilkbitcoin.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların ilkbitcoin.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden ilkbitcoin.com sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.