Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ABD Seçimleri Piyasaları Nasıl Etkiler? Biden VS Trump! | Selçuk GEÇER & Gökalp İÇER Değerlendiriyor

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Selçuk GEÇER ve Icrypex CEO’su Gökalp İÇER, ABD Seçimleri sonucu oluşabilecek tabloları ve bu tabloların #kriptopara ekosistemine olası etkilerini değerlendirdi.

Joe Biden ve Donald Trump arasında geçecek olan seçim yarışının tüm finansal araçlara olan etkileri doğrultusunda yaşanabilecek gelişmeler, programın ana konusu oldu.

#Ethereum, #Bitcoin, #Chainlink, #AVAX gibi farklı kripto para birimleri üzerinden yapılan değerlendirmelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.