Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aman dikkat: Terra kurucusu Do Kwon’un asıl hedefi buymuş!

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

Genel olarak kripto piyasasında çöküşler sırasında olasılıklara meydan okuyan altcoin’ler bulunur. İlk bakışta bu varlıklardan biri IOTA [MIOTA] idi. Ancak metrikler bunu destekliyor mu?

Yazım sırasında, Ether [ETH] 9 Mayıs itibariyle %0,06 yükseldikten ve geçen hafta %15,70 düştükten sonra 2.396.91 dolardan işlem görüyor. Buna karşılık, piyasa değerine göre 62. en büyük kripto para olan MIOTA, 9 Mayıs’ta %2,02 topladıktan sonra 0,436 dolardan işlem gördü, ancak geçen hafta %19,90 düştü.

Kısa vadeli görünüm MIOTA için umut verici görünüyor, ancak uzaklaştığımızda, MIOTA’nın fiyatının Eylül 2021’den bu yana istikrarlı bir şekilde düştüğünü görebiliyoruz. Hem MIOTA hacimleri hem de fiyatları altcoin’e olan ilginin azaldığına ve benimseme oranlarının düştüğüne işaret ediyor.

MIOTA hacimleri, yaklaşık 92,99 milyona yükselirken, bu yalnızca varlığın Mart 2022’nin sonlarında kaydettiği hacimlerle eşleşti.
Binance Coin (BNB), 280 dolar civarındaki uzun vadeli bir destek seviyesine yaklaşıyor ancak henüz herhangi bir yükseliş işareti göstermedi.

BNB, 10 Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 691,80 dolara ulaştığından beri düşüyor. BNB, bu düşüş hareketini sürdürmeden önce Kasım 2021’de 669 dolardaki daha düşük bir zirveyi ziyaret etti.
Shiba Inu fiyat performansı son 6 ayda piyasada büyük bir tartışma haline geldi. Kripto para 0,0008 dolardaki ATH’sinden 0,0000176 dolara düştü. Bu da son 6 ayda yaklaşık %78’lik bir gerileme anlamına geliyor. Shiba Inu bugün piyasada hayli kötü durumda.

Shiba Inu ATH’den yüzde 78 daha geride
Ancak kripto uzmanları, Shiba Inu’nun daha da düşebileceğini ve tekrar 0,000000001 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Shiba fiyatının düşüşüşü durmazsa kabus senaryo gerçek olabilir. Kripto para son altı ayda değerinin %78’ini kaybetti ve halen değer kaybetmeye devam ederken manzara daha da kötüleşebilir.
Son günlerde piyasalarda Terra kurucusu Do Kwon’un içerikleri dolaşıyor. Haber bültenlerini süsleyen söylentilerin asıl nedeni ise ortaya çıktı. Bitcoin kurucusundan sonra en fazla varlığa sahip olacağını belirten Kwon, aslında başta bir niyetle bunu istediğini kendisi itiraf etti.

Kwon, UST başarısız olursa, daha geniş kripto pazarının onunla birlikte başarısız olması gerektiğini söyledi. Kaynaklar, Terraform Labs CEO’su Do Kwon’un çantalarını sıfıra indirmeyi planladığını doğruladı. Birden fazla kaynağa göre, Koreli girişimci, Terra’nın Ponzinomik modelinin sürdürülemez olduğunun farkına vararak Bitcoin’i ve daha geniş kripto pazarını çökertmek istediğine karar verdi.

Hayatı boyunca ABD düzenlemelerinden kaçınmak için Asya’da yaşayan Kwon’un, 2022 yılının ilk çeyreğinde kripto tarihinin en büyük boğa piyasasını canlandırdığı sırasında akılalmaz açıklamalara imza attı.

Terra kurucusunun sözleri tepki çekti
Bir grup ateşli Bitcoin boğası, Kwon’un piyasaya zarar vermesini durdurmak için bir plan oluşturdu. Nayib Bukele, Adam Back, Cathie Wood ve Michael Saylor, Kwon’un satışını yönetmek için Bitcoin Maximal Bid Trust adlı bir grup oluşturdu.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.