Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Analistler, CARDANO ağ gelişmelerini yorumladı!

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

Cardano ağı, Plutus senaryosunun mantığını yeniden gözden geçirdiğinden onu yepyeni bir blockchaine gönderiyor. Vasil hard forku, akıllı sözleşme kullanıcılarının dApp işlemlerini gecikmeden işlemesine izin verecek.

Cardano ağındaki seçeneklerle birlikte değiştirilecek, muazzam miktarda komut dosyası yeniden yazılacak ve tamamen yeni bir denetim yapılacak. Bir kripto analisti ve yatırımcısı olan Denys Serhiichuk, ADA fiyat trendini daha büyük bir zaman diliminde değerlendirdi ve ADA’nın 0,90 doların altında sabitlendiğini kaydetti. Altcoin’in düşüşe devam etme olasılığı yüksek. Ayılar, ADA’yı 0,68 dolara seviyesine indirebilir.

Analistler zıt bir görüşe sahipler ve Cardano fiyatı konusunda oldukça iyimserler. Analistler, ADA’nın %22’lik bir artış için konumlandığına inanıyor. Analistler, 0,87 dolardan 0,95 dolara uzanan aralığın Cardano için iyi bir satın alma olmaya devam ettiğine ve altcoinin 1 dolara yükselebileceğine inanıyor.

Kripto para piyasası Nisan ayında keskin bir konsolidasyon gördü ve birkaç büyük token 2022’nin en yüksek seviyesinden düştü. Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu yaklaşık 400 milyar dolar düştü.

Bu konsolidasyonun büyük bir kısmı, artan enflasyon, yavaşlayan ekonomik büyüme ve son iki yılın düşük faiz oranlarının sona ermesiyle ilgili tedirginliklere bağlanabilir. Ağır kayıplar sadece kripto piyasasıyla sınırlı kalmadı, hisse senetleri de keskin bir şekilde düştü. S&P 500 Nisan’da yaklaşık %9 düştü.

Son 24 saate ait veriler ise %3,75 oranında düştüğünü gösteriyor. Karşılaştırıldığında, Binance Coin’in yedi günlük performansı %5,50 kayıp yaşadığı için hiçbir gelişme göstermiyor. Kayıplarındaki devam eden artış, fiyat değerinin düşmesine neden oldu. Binance Coin için mevcut fiyat değeri 382,15 dolar aralığında. Karşılaştırıldığında, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 1.559.499,094 dolara denk geliyor. Bunun için piyasa değeri 62.319.961.514 dolar olarak tahmin ediliyor.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.