Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Analistler uyarıyor! Gözde altcoin için dikkat edilmesi gereken seviyeler neler?

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

Son düşüş, Bitcoin kritik destek seviyesini 37.500 dolarda kaybettikten sonra tetiklendi. Mevcut fiyat, daha fazla düşüş olasılığının olduğunun bir göstergesi ve bir sonraki olası nokta 30.000 dolar olabilir. Özellikle, Bitcoin’in yılın en yüksek noktası Ocak başında kaydedilen 48.000 dolar olarak kaldı.

Ek olarak, mücadele eden Bitcoin fiyatı, varlığın zincir üzerindeki verilerinde görülebilir. Bir önceki raporumuza göre, kripto para borsalarında tutulan Bitcoin hacmi 29 Nisan itibariyle 44 ayın en düşük seviyesine inmişti.

Özellikle, hafta ortasında Bitcoin fiyatındaki ani artış, piyasa uzmanlarının bir numaralı kripto para birimi için yeni bir kırılma öngördü.
Bitcoin, son 4 yılın en kötü kapanışını yaptı
Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçen haftaki kapanış itibarıyla 33.500 doların altına düştü. Twitter kolu Blockchain Backer, Bitcoin’in 100 günlük hareketli ortalama (DMA) kritik desteğini kaybetmesinin daha fazla satışa yol açabileceğini söylüyor. Kripto analisti, bu durumu şöyle açıkladı:

“Bitcoin, haftayı 100 haftalık hareketli ortalamanın altında kapatıyor. Daha önceki her iki zaman da 2014 ve 2018’de 200 haftalık hareketli ortalamaya kapitülasyona yol açtı. Bugünkü grafiğin bu iki zamandan birçok farkı var ve bu iki zaman birbirine çok benziyor. Büyük dalış gelebilir!”

Altcoin piyasasında satışlar fazla
Ethereum (ETH), Bitcoin’i yakından takip etmeye devam ediyor. ETH fiyatı şimdi 2.500 doların altına düştü ve 2022’nin en düşük seviyesi olan 2.200 dolara doğru çok yakın hareket ediyor.

Geçen hafta boyunca Terra, UST stablecoin’inin büyük satışlarının ortasında LUNA’nın fiyatının tek bir günde %20 oranında düşmesiyle büyük bir fiyat düzeltmesiyle karşı karşıya kaldı. UST stabilcoin fiyatı olarak öne çıkan bir de-peg endişesi 1 doların altına gitti.

Kripto analisti Colin Wu’nun açıkladığı gibi:

“LUNA’nın dolaşımdaki arzı tek bir günde 957.201 artarak 91.357 milyona ulaştı ve 8 Nisan’dan bu yana tek bir günde LUNA’nın dolaşımdaki arzı için yeni bir rekor kırdı.”

Son üç gün içinde altcoin, 4 saatlik grafiğinde düşüşe işaret eden bir flama oluşturdu. 20 EMA seviyesi, geçen ayki çoğu kurtarma girişimini göz ardı eden oldukça güçlü bir satış noktası oluşturdu. Bu da, XRP fiyatının 4 saatlik zaman diliminde Bollinger Bantlarının alt bandına düşmesine neden oldu.

Boğaların mevcut en düşük seviyelerinden zeminlerini toparlama ve kısa vadeli bir ralliyi ilerletme şansı var. 0,56 dolar seviyesinden bir canlanma, 20 EMA’nın test edilmesine neden olabilir. Daha geniş eğilimi kendi lehlerine değiştirmek için, alıcıların yine de 0,59 dolar seviyesindeki tahvilleri kırmanın bir yolunu bulması gerekiyor. Bollinger Bantlarının üst ve alt bantlarının oynaklığı daraltılmak istenirken altcoin, önümüzdeki işlem seanslarında daha sıkı bir aşamaya girebilir.

Altcoin için bazı teknik göstergeler
Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesine doğru kademeli bir düşüş eğilimini vurguladı. 30 endeksinde bulunan desteğin yeniden canlanması, grafiklerde potansiyel bir toparlanma şansı yaratabilir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.