Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ATAKLAR BAŞLADI! HAZIR OLUN! YENİ ALTCOİNLER!

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ALTCOİN İÇİN HUOBİ BORSASI İÇİN👉: https://bit.ly/huobiborsakayit
KUCOİN Borsası için kayıt 👉 https://bit.ly/kucoin789
GATE BORSASI İÇİN👉 https://www.gate.io/signup/6344477
FTX Borsası %5 indirimli kayıt 👉 https://ftx.com/#a=40841519
PRİMEXBT İÇİN👉https://bit.ly/primexbt01
OKEX Borsası için👉 https://www.okex.com/join/1891086

Seedify Platformu👉https://bit.ly/seedifyplatform
Seedify Türkçe Telegram: https://t.me/sfundturkey/58068

YOUTUBE KANALIMA KATILIN👉https://youtube.com/selcoin/join
KİTABIM VE TEMEL TEKNİK VİDEOLARIM İÇİN;👉https://bit.ly/selcoinkitap

#DOLAR #ALTIN #GÜMÜŞ #BİTCOİN #ALTCOİN

Kanalımda yer alan bilgi, fikir ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti: aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Kanalımda ve bu videoda yer alan görüş ve fikirler tamamen kişisel yorumlar olup hiçbir bağlayıcılığı yoktur.
Bu yorumlar mali durumunuz ile risk/getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Burada yer alan her türlü içerik, bilgi, araştırma, görüş, yorum, tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır, mutlak bir geçerliliği ve kanıtlanabilecek doğruluğu bulunmamaktadır. Kanalımda yer alan görüş,bilgi ve yorumlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ya da bu kanaldaki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan Selcoin sorumlu tutulamaz.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.