Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Avtanjları Kripto Alım Satım Platformu BYDFi

5 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

BYDFı incelemesi, değişimin kaynağını, özellik kümelerini, ücret yapısını, müşteri hizmetleri sisteminin kalitesini ve diğer faktörleri kapsar. Bu tartışmanın sonunda, merkezi değişimin güçlü ve zayıf yönlerine aşina olmalısınız.

Sektörde bu kadar taze olmak için BYDFi iyi düşünülmüş ve planlanmış bir platformdur. Borsada endüstri gazileriyle eşit teklifler var. Ancak, daha fazla ürün ve hizmetten yararlanabilir. BYDFi’nin deneyimden yoksun olduğu şey, müşterilere daha fazla seçenek sunmada telafi etmek zorunda kalacak.

BYDFI Nedir?

BYDFI pek çok işlemi kullanıcıların tek platform avantajı ile sunan bir kripto para işlem platformu olarak karşımıza çıkıyor. Merkezi Singapur’da bulunan BYDFI, Amerikan Para Hizmetleri İşletmesi (MSB), Estonya Mali Düzenleme Kurumu (MTR), Avustralya İşlem Raporlama ve Analiz Merkezi (AUSTRAC) ve Singapur İşletme İdaresi (ACRA) kurumlarının yetki alanlarına giriyor.

Ayrıca BYDFI’ın birden çok lisansı olduğu borsa tarafından yapılan açıklamalarda belirtiliyor. Bu sebeple kullanıcıların yasal süreçler ile ilgili olan endişelerinin en alt seviyelere indiği düşünülüyor. Ayrıca BYDFI KYC ve AML prosedürlerini de uyguluyor.

BYDFI Ortaklık Programı

BYDFI kullanıcıları 3 basit adımda affiliate yani ortaklık programında da faydalanabiliyor. İlk olarak kullanıcıların, borsaya kayıt olduktan sonra kendileri için oluşturulan referans linklerini yakınları ile ya da sosyal medya aracılığıyla takipçileri ile paylaşmaları gerekiyor.

Bu noktada bağlı kuruluş influencer kayıtları aracılığıyla, yönlendirme bağlantı istatistiklerini  ve komisyon kayıtlarını kullanıcılar net bir şekilde görüntüleyebiliyor.

Ayrıca yatırımcılar, yüksek performans sergilemeleri halinde eContract üyesi de olabiliyor. Bu sayede BYDFI kullanıcılarına başarı basamaklarını hızla tırmanmaları için destek sözü verdiğini ifade ediyor.

Bu bağlantıdan kayıt olabilirsiniz: https://www.bydfi.com/invite?ru=E83cfC

BYDFi ile Copy Trade Özelliği

Meslektaşlarınızdan veya arkadaşlarınızdan ilham almak ve kripto para ticareti yapmaya başlamak kulağa inanılmaz geliyor. Yine de o kadar kolay değil; bilgi olmadan ticaret yapmak ayağından vurmaya eşittir. Kripto piyasaları çok değişkendir ve önceden deneyiminiz yoksa çok para kaybedebilirsiniz.

BYDFI kopya ticaretinin devreye girdiği yer burasıdır ve bir tüccarın deneyimli bir tüccardan ticaret ortamını öğrenmesini ve bunlara uyum sağlamasını sağlar.

Kopyalama ticareti, yeni başlayanların, seçtikleri tüccarlar tarafından açılan pozisyonları, karlarının bir yüzdesini veya aylık bir ücreti ödeyerek otomatik olarak kopyalamalarını sağlar.

opyalama işlemine başlamak için işlem platformuna kaydolmanız ve yatırım yapmak istediğiniz tutarı yatırmanız gerekir.

Ancak, en iyi kopya alım satım platformunu seçmek bazen zor olabilir. Bu nedenle, yeni başlayanlar için en uygun kopya alım satım platformlarından biri olan BYDFI ile ilerleyelim.

BYDFi ile Hoşgeldin Ödülleri

Görevleri tamamlama karşılığında $2888 ödül kazanın. Panelinizden Hoşgeldin Ödülleri kısmından elde edeceğiniz aşamalı ödülleri görebilirsiniz. 2FA doğrulamadan, alım-satım kadar yapacağınız görevlerle toplamda çok daha fazla ödül kazabileceğinizi lütfen unutmayın.

Örnek olarak gelişmiş ödüllerden 1 tanesi yapacağınız cüzdanınıza $1000 yatırma işlemi ile anında $10 bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca $3000-$10000 arası işlem hacminize karşılık $30 veya daha fazlasını bonus olarak kazanabilirsiniz.

Hemen BYDFi ile sizlerden Bitcoin alım satım işlemlerinizi ve yatırma çekme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Son olarak Bonus sadece Vadeli işlemlerdeki ticaret için kullanılabilir. Kâr kısmı çekilebilir, ancak Bonus çekilemez olduğunu lütfen unutmayın.

BYDFi düşük işlem ücretleri ile kripto para alım satım yapınız. İşlem ücretlerini görmek için güncel olarak BYDFi bağlantısından ziyaret edebilirsiniz.

BYDFI’ın Sunduğu Hizmetler

Kullanıcılar BYDFI’ı kullanarak, 1.400’ün üzerinde işlem çifti ile spot işlemleri yapabilir. Bunun için ana sayfadaki “Markets” sekmesini kullanarak alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Buna ek olarak CFD işlemlerini ve perpetual futures işlemlerini de kullanıcılar sadece birkaç adım ile gerçekleştirebiliyor. Kaldıraçlı CFD işlemleri sunan diğer platformlardan farklı olarak BYDFI’ın kullanımının kolay olduğu ve daha deneyimli yatırımcılar için gerekli tüm yetenekleri sunduğu ifade ediliyor.

Ayrıca kopya işlemleri de yine BYDFI’ı kullanarak yapabilirsiniz. Böylece deneyimli yatırımcıların işlemlerini takip edebilir ve daha kolay şekilde kararlarınızı verebilirsiniz.

Bununla birlikte referans bağlantınız ile arkadaşlarınızı hemen BYDFi üye olmasını sağlayabilirsiniz.

Her Yerde Ticaret

BYDFi ile Dijital varlıklar için tek noktadan ticaret platformu kullanabilirsiniz. Hesaplarınızı App StoreGoogle PlayWindows ve Mac OS mağazalarından indirebilirsiniz. Tüm bağlantılara buradan erişebilirsiniz: https://www.bityard.com/tr/download

BYDFi VIP Hizmetler

Dünyanın önde gelen kripto para türev borsası BYDFi profesyonel VIP hizmetleri sunuyor. Aktif alım satım yapan trader Türk kullanıcıları için işlem hacminizi yükseltmek ve daha düşük komisyon oranları ile aynı zamanda 24 saat para çekme limiti yükseltmek için VIP hizmetinden yararlanabilirsiniz.

BYDFi Vadeli işlemlerde VIP hizmeti oldukça işinize yaracak.

VIP kullanıcılar daha düşük işlem oranlarından yararlanır. VIP 1 ve üzeri kullanıcılar, VIP seviyeleri arttıkça Vadeli İşlem ticaret ücretlerinde %50’ye varan farklı işlem ücreti indirimlerinden yararlanacaktır.

Peki genel avantajlar nedir?

  • VIP kullanıcılar daha düşük işlem oranlarından yararlanır
  • Para Yatırma ve Çekme İşlemlerinde Öncelik
  • Özel Yönetici
  • Ayrıcalıklı Hediyeler
  • Hızli bir şekilde VIP statüsünü alın
  •  % 60’a varan işlem ücreti indirimi
  •  Varlık Yatırma, Çekme hızı ve Limitlerini Yükseltin
  •  24 saat özel hesap yöneticisi
  •  Diğer avantajlar

Sonuç

BYDFI, yatırımcılara hem spot hem de CFD işlemlerine erişim sağlayan, kullanımı kolay bir kripto işlem platformu olarak tanımlanıyor. Ek olarak, BYDFI emtialara, forex’e ve endeks CFD işlemlerine erişim sunarak BYDFI’ı kriptoların ötesinde varlık sınıflarına da yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için tek durak işlem platformu haline getiriyor.

Dünya çapında 150’den fazla ülkeyi destekleyen borsa, “Contract” işlem platformu aracılığıyla yüksek kaldıraç avantajından yararlanma yeteneği de sunuyor.

Bunlara ek olarak BYDFI, güvenliğin kendileri için öncelik olduğunu ifade ediyor ve bunun için kullanıcılara SMS doğrulaması, e-mail doğrulaması ve 2FA doğrulama gibi birden fazla güvenlik adımı sunuyor.

BYDFI ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kayıt olarak işlemlere başlamak için bu linki kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için BYDFi telegram kanalına katılmayı lütfen unutmayın https://t.me/BYDFiEnglish