Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Barış Ertül ile Canlı Gündem | Bitcoin, Kriptopara ve Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

5 Temmuz Pazartesi, Barış Ertül ile Canlı Gündem’de; Spor Yazarı Gürcan Bilgiç ile Fenerbahçe’nin Vítor Pereira transferi, Spor Yazarı Yakup Çınar ile kulüplerin transfer gündemi, Başhukuk Müşaviri Av. Ayça Aktolga ile kriptopara düzenlemelerinin dünyadaki örnekleri, ülkemizdeki beklenti ve El Salvador etkisi, Kriptopara Uzmanı Altuğ İşler ve ile Kriptopara gündemi,
Uzmancoin Kurucu Ortağı Burak Köse ile kriptopara gündemi, Fon Yöneticisi Rıdvan Baştürk ile enflasyon değerlendirmesi konuları konuşuldu.

Barış Ertül ile Canlı Gündem’de; dünya, ekonomi, spor, Bitcoin ve kriptoparalar gündemi ve Türkiye’ye yansımaları konuşuluyor.

🎙️Barış Ertül ile Canlı Gündem’in 5 Temmuz Pazartesi konukları;

Fon Yöneticisi Rıdvan Baştürk
Uzmancoin Kurucu Ortağı Burak Köse
Kriptopara Uzmanı Altuğ İşler
BtcTurk Başhukuk Müşaviri Av. Ayça Aktolga
Spor Yazarı Gürcan Bilgiç ve Yakup Çınar

Barış Ertül ile Canlı Gündem her hafta Pazartesi ve Çarşamba BtcTurk Youtube kanalında canlı yayında!

Kriptoparayla ilgili farklı içerikleri bulabileceğiniz, Türkiye’nin en büyük Bitcoin alım satım platformu BtcTurk’ün YouTube kanalına abone olun: http://bit.ly/BtcTurk

BtcTurk’u sosyal medyadan da takip edin 👇
Facebook ► https://www.facebook.com/btcturk
Twitter ► https://twitter.com/btcturkprotr/
Instagram ►https://www.instagram.com/btcturkofficial
Web ► https://pro.btcturk.com/

Bitcoin ve kriptopara dünyasını yakından takip etmek için aşağıdaki linklerde yer alan BtcTurk ve BtcTurk | PRO uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

BtcTurk Android ► https://l.btcturk.com/3kTFYFy
BtcTurk iOS ► https://l.btcturk.com/2TND7SF
BtcTurk PRO Android ► https://l.btcturk.com/385p8jM
BtcTurk PRO iOS ► https://l.btcturk.com/2I0STqA

BtcTurk ve BtcTurk | PRO, kolayca Bitcoin & kriptopara alıp satabilmenize imkan veren bir kriptopara alım satım platformudur. BtcTurk, kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

**
BtcTurk resmi sayfasıdır.
The official BtcTurk YouTube Channel

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.