Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Barış Ertül ile Canlı Gündem – Bitcoin, Spor ve Dünyadan Gelişmeler

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Barış Ertül ile Canlı Gündem’in bu bölümünde; Uzmancoin Kurucu Ortağı Burak Köse, Spor Yorumcusu Hüseyin Özkök ve Piyasa Uzmanı Murat Tufan ile Bitcoin, spor ve dünyadan son gelişmeler konuşuldu.

Barış Ertül ile Canlı Gündem 23 Haziran 2021 Canlı Yayın Konukları:
Uzmancoin Kurucu Ortağı Burak Köse
Spor Yorumcusu Hüseyin Özkök
Piyasa Uzmanı Murat Tufan

Barış Ertül ile Canlı Gündem’de; dünya gündemi, ekonomi gündemi, spor gündemi, Bitcoin ve kriptoparalar gündemi, Türkiye’ye yansımaları ve birbirine etkileriyle birlikte en sıcak, güncel gündem konuları, alanında uzman konuklar ile konuşulacak.

Barış Ertül ile Canlı Gündem her hafta Pazartesi ve Çarşamba #BtcTurk Youtube kanalında canlı yayında!

#barışertül #barışertülilecanlıgündem #bitcoin #spor

Kriptoparayla ilgili farklı içerikleri bulabileceğiniz, Türkiye’nin en büyük Bitcoin alım satım platformu BtcTurk’ün YouTube kanalına abone olun: http://bit.ly/BtcTurk

BtcTurk’u sosyal medyadan da takip edin 👇
Facebook ► https://www.facebook.com/btcturk
Twitter ► https://twitter.com/btcturkprotr/
Instagram ►https://www.instagram.com/btcturkofficial
Web ► https://pro.btcturk.com/

Bitcoin ve kriptopara dünyasını yakından takip etmek için aşağıdaki linklerde yer alan BtcTurk ve BtcTurk | PRO uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

BtcTurk Android ► https://l.btcturk.com/3kTFYFy
BtcTurk iOS ► https://l.btcturk.com/2TND7SF
BtcTurk PRO Android ► https://l.btcturk.com/385p8jM
BtcTurk PRO iOS ► https://l.btcturk.com/2I0STqA

BtcTurk ve BtcTurk | PRO, kolayca Bitcoin & kriptopara alıp satabilmenize imkan veren bir kriptopara alım satım platformudur. BtcTurk, kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

**
BtcTurk resmi sayfasıdır.
The official BtcTurk YouTube Channel

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.