Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bitcoin, Altcoin, Kripto Para | Yorumları ve Güncel Analizleri #39 .Yayın

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Bitcoin, Ethereum, cardano, xrp, dogecoin, solana, palkadot, uniswap, litecoin, avax, vet, xlm coin, trx coin, atom coin, bnb coin, aave coin, axie coin, algo coin, xtz coin, grt coin, btt coin, chz coin, hot coin, theta coin, sushi coin, shiba Inu coin, ripple, bittorrent coin ve daha binlercesi arasından analiz isteklerinizi Stevedabitcoin youtube kanalımızda canlı yayınlar esnasında iletebilirsiniz.

Kripto Ücretsiz Finans Eğitimi İçin Başvuru Formu: https://bit.ly/icrypex-steve-academy
Icrypex‘in katkılarıyla…

Bitcoin (BTC) kripto para birimlerine duyulan ilgi her geçen gün artış gösteriyor. Kripto para denildiğinde ilk akla gelen her zaman BTC oluyor. Piyasanın amiral gemisi olarak nitelendirilen Bitcoin, özellikle 2020 senesinden beri büyük sıçramalar yaşıyor. Kurumsal yatırımcılarında ilgisini fazlasıyla çekmeyi başaran bu teknoloji harikası dünya çapında benimsenmeye başladı. Bu alanda ilk adımı atan ülke ise El Salvador oldu. El Salvador, Bitcoin’i yasal ödeme aracı olarak kabul etti. Bunun yanında Panama ve Ukrayna’da da kripto paraların kabulüne yönelik önemli çalışmalar söz konusu. Popüler kripto para analisti KriptoLevent’in anlatımıyla güncel Bitcoin analizleri ve diğer kritik konuları Stevedabitcoin Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar son zamanlarda gündemi bir hayli meşgul ediyor. Kripto para birimlerinin günümüzde pek çok faydası bulunuyor. En büyük yararlarından biri de günlük yaşantımızda kullandığımız paralara dönüştürülebilir olmasıdır. Kripto paralar herhangi bir ülkeye bağlı değildir. O sebeple ülkelerde meydana gelen ekonomik problemlerden olumsuz etkilenmezler. Günümüzde kripto paralara dair önemli düzenlemeler yapılmaya başlandı. Hem altcoin hem de Bitcoin ile işlem yapan kişilerin sayısı da sürekli artış gösteriyor. Altcoin analizleri ve Bitcoin incelemelerine dair güncel paylaşımları kaçırmamak için kanalımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.
Artık teknoloji firmalarının büyük bir bölümü kripto para birimlerine yatırım yapmaya ve sistemlerine entegre etmeye başladı.

Bunun yanında dünya çapında binlerce Bitcoin ATM’si bulunuyor. Normal bir bankamatikten para çeker gibi Bitcoin ATM’lerinden de para yatırılıp çekilebiliyor. Kullanım oranı arttıkça pek çok endüstride Bitcoin ve altcoinler ile alışveriş yapabilir hale geldik. Kripto paraların kullanımı ülkemizde de önemli bir artış göstermeye başladı. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’deki nüfusun yaklaşık %20’si kripto paralar ile aktif bir şekilde işlem yapıyor. Bu oran her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Türkiye’de hizmet veren yerli kripto para borsalarına sorunsuz bir şekilde erişerek alım-satıma başlayabilirsiniz. Stevedabitcoin Youtube kanalımızdan Büşra Temurçin’in sunumuyla kripto paralara dair en güncel haberleri ve yaşanan son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Icrypex’in katkılarıyla…
https://bit.ly/icrypex-steve-academy

Bunları izlediniz mi?

Bitcoin, Altcoin Piyasa Analizi ve Haberler Sabah Kahvesi 38.Yayın 15.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin-38-yayin

Steve’den haber var!
https://bit.ly/stevedabitcoin-steve-academy

Şimdi Başlıyoruz! Stevedabitcoin ve Icrypex Güçlerini Birleştirdi!
https://bit.ly/stevedabitcoin-ve-icrypex

Bitcoin, Altcoin Piyasa Analizi ve Haberler Sabah Kahvesi 37.Yayın 13.09.2021
https://bit.ly/3AbCUfz

Bitcoin, Altcoin Analiz ve Güncel Haberler Sabah Kahvesi 36.Yayın 10.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin36yayin

Bitcoin, Altcoin Analiz ve Güncel Haberler Sabah Kahvesi 35.Yayın 08.09.2021
https://bit.ly/stevedabitcoin35yayin

İnanç Salman Ve Baharlanya

Teknik Analiz ve Proje Analizi | İnanç Salman & Baharlanya | #5.Yayın 16.09.2021
https://bit.ly/proje-inceleme-5yayin

Temel Analiz ve Proje İncelemeleri | İnanç Salman | Baharlanya 4.Yayın 09.09.2021
https://bit.ly/proje-inceleme-4yayin

Temel Analiz ve Proje İncelemeleri 3.Yayın 26.08.2021
https://bit.ly/projeinceleme3yayin

Diğer;

Steve ile Sohbetler – 2. Bölüm Konuk: Barış Büyüktaş 15.07.2021
https://bit.ly/steveilesohbet2yayin

Steve ile Sohbetler – 1. Bölüm Konuk: Ali Osman Çıbıkdiken 03.07.2021
https://bit.ly/steveilesohbet1yayin

Ücretsiz Eğitim: https://bit.ly/icrypex-steve-academy

https://www.stevedabitcoin.com/
Altcoin haberleri: https://news.stevedabitcoin.com/
Stevedabitcoin Twitter: https://bit.ly/twitterstevedabitcoin
Analizlerimiz: https://tr.tradingview.com/ yayınlanmaktadır.

#bitcoin #altcoin #analiz

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.