Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BİTCOİN . FED FAİZ KARARLARI . 21.00 DÜNYANIN BEKLEDİĞİ AN!!! #btc #bitcoin #kriptopara

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

BİNANCE Referans Linkim : %20 referans link indirimi; https://accounts.binance.com/tr/register?ref=111420020
OKEX Referans Linkim : Size verilen referans Linki +%5 benden referans link indirimi;
https://www.okex.com/join/8865733008

Kripto Para Avcısı sosyal medya hesapları ve sohbet platformlarında yer alan bilgi ve analizler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu platformlarda yer alan hiç bir içerik yönlendirici nitelik taşımamaktadır. Bu nedenle sadece platformlarda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun olmayabilir.

Kripto Para Avcısı platformlarında yer alan her türlü içerik, bilgi, araştırma, görüş, yorum, tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır, mutlak bir geçerliliği ve kanıtlanabilecek doğruluğu bulunmamaktadır.

Kripto Para Avcısı platformlarında yer alan görüş,bilgi ve yorumlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ya da bu platformlarda ki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan sorumlu değilim. Bu gibi durumlar karşısında oluşabilecek sonuçlardan kişinin kendisi sorumludur.

https://www.youtube.com/channel/UCM3NTZ2zSQVWlKPe3ceOzIw
https://twitter.com/kriptoparaavci
https://www.twitch.tv/kriptoparaavcisi
https://www.instagram.com/kriptoparavcisi/
https://discord.gg/4xRx57mhuE
https://t.me/KriptoParaAvcisi
https://t.me/KriptoParaAvcisiVIP
Twitch Canlı Yayın : https://www.twitch.tv/kriptoparaavcisi

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.