Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bitcoin Şeytanın Bacağını Kıracak mı

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Avrupa’nın en büyük #Bitcoin etkinliği, ICRYPEX Kripto Fest 2021’e hazır mısın?
ICRYPEX Kripto Fest 2021 Ücretsiz kayıt: https://bit.ly/KriptoFest

Emre Alkin, Emin Çapa, Selçuk Geçer, Murat Muratoğlu, Socios.com Türkiye Direktörü Altug Ozturk, AvaLabs İş Geliştirme Direktörü Aytunç Yıldızlı, Avaxtars kurucuları Mesut Çevik, Ahmet Usta, Ozan Akçora ve Tim Danışmanlık kurucusu Vedat Güven, İstanbul Blockchain Women kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Guven; 7-8 Ağustos 2021 tarihlerinde, daha pek çok farklı önemli konuşmacı, ödüllü yarışmalar ve başarılı blok zincir projelerinden isimler ile birlikte Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda olacak.

Bitcoin yeniden 41.000’i gördü! Bitcoin için fiyat öngörüleri neler? Bloomberg’den yenilenmiş boğa piyasası Bitcoin fiyat tahmini? Bitcoin’de al-sat yerine fon tercihi! Kripto para piyasasının akıbeti Bitcoin’in elinde! 41.000 doları aşarsa piyasa nasıl bir şekil alır? Bitcoin hangi seviyede rahat bir nefes alacak?

Kripto para piyasa hacimleri? Çeşitli fon girişleri, #ETF onayları ve birçok kurumsal habeler kripto para piyasasını olumlu yönde etkileyecek mi? Kripto para düşmanlığa son veren JP Morgan şimdi kripto paraların yılmaz savunucusu haline mi geliyor? Kripto para piyasasına ciddi seviyede fon girişleri sağlanacak, gözler kurumsallarda! Kripto para piyasası toparlanma yoluna mı giriyor? İsviçre Telekom Firması Swisscom, Chainlink bağlantı noktası operatörü olacak!

Ethereum Londra yükseltmesi sonrası neler yaşanacak? Fiyatlama üzerindeki etkileri neler? Ethereum’da fiyat beklentileri ne? Ethereum’daki kritik seviyeler? Ethereum önümüzdeki günlerde gelecek vaad ediyor! #Ethereum yakımı başlıyor! Arz kısıtına doğru adım adım… Arz kısıtı, Ethereum fiyatını olumlu yönde etkileyecek mi?

ERC ağını kullanan diğer token’lar da Londra güncellemesinden etkilenecek mi? Ethereum ağı içerisindeki kripto paralar değerlendirilmeli mi? Londra güncellemesi BAT’ı ne yönde etkileyecek? Güncelleme sonrası BAT ve LINK’in önemi ne?

ICRYPEX Kripto Para Borsası Kıdemli Takım Lideri Kemal KABAKCI güncel kripto para piyasasında yaşanan önemli gelişmeleri değerlendirdi.

ICRYPEX’i Sosyal Medya kanalları üzerinden takip edin, anlık analizlere ulaşın ve kripto paraların teknik analizlerinden, güncel kripto gelişmelerinden anında haberdar olun.

✔️ Telegram grubumuz ile en güncel analizlere ulaşın: https://t.me/icrypex_tr

🔍 ICRYPEX Kripto Para Borsasını keşfedin: https://www.icrypex.com

📈 Günlük ve haftalık kripto para analizleri için: https://bit.ly/38u9Kww

📍 Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için: https://www.icrypex.com/tr/ozellikler/urunler

Sosyal Medya Hesaplarımız
Instagram: https://www.instagram.com/icrypex/
Facebook: https://facebook.com/icrypex/
Twitter: https://twitter.com/icrypex
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/icrypex-crypto-exchange/

📩 Soru, görüş ve önerileriniz için: destek@icrypex.com

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.