Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bitcoin ve Ethereum Düşüş Trendinde mi?📊 | Dijital Dolar Açıklaması💵 | Ripple’da Pozitif Görünüm!?💫

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ICRYPEX Kripto Para Borsası CEO’su Gökalp İÇER ve Selçuk GEÇER, #kriptopara piyasalarındaki önemli gelişmeleri değerlendirdi.

00:00 TCMB Süreci Nasıl Yorumlandı?
02:29 Powell, Dijital Para Birimleri Hakkında Açıklamada Bulundu!
09:33 Türkiye, Kripto Para Birimleri ve Blok Zincirin Neresinde? Dijital TL Nerede?
11:04 Kurumsallar Hala Bitcoin ve Kripto Para Alıyor mu? Alımlar Yavaşladı mı? SEC ve Ripple Arasında Ciddi bir Düello Sürüyor!
12:35 Bitcoin’in Borsalardan Çıkışı Sürüyor. Stablecoin Miktarı ise Artıyor. ELON Musk ile Durmuyor! Tesla, DeFi, Bitcoin…
14:25 Ethereum’da Son Durum! ETH Teknik Analiz
15:35 Bitcoin’de Düşüş Trendine Girdik mi? Momentum Yitimi mi Var? XLM’in Hikayesi…
17:02 Polkadot ne Zaman Geldi? Icrypex Mobil ne durumda?

#Bitcoin ve #Ethereum’da bir düşüş trendi olası mı? Bu ürünler, piyasa hareketleriyle ne anlatıyor? Powell’ın yapmış olduğu dijital dolar çalışmaları hakkında açıklamalar ne ifade ediyor?

Ripple’daki pozitif görünüm sürer mi? Dava sürecinde Ripple, kendini sağlama almış durumda mı? XRP’nin gelişimi, XLM tarafında nasıl tepki veriyor?

Icrypex Mobil uygulaması ne durumda? Polkadot’u listeleyen Icrypex, ardından hangi kripto para birimlerini listeleyecek?

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.