Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bitcoin yüzde 30’luk bir geri çekilme mi yaşayacak? İşte ünlü analistlerin düşündükleri…

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

Piyasa lideri olan Bitcoin geçtiğimiz ay fiyatta keskin bir düşüş gördü. Bu da nisan ayını 40,000 doların altında kapatmasına neden oldu. Yeni bir analize göre, bir sonraki hareket Bitcoin’in yukarı sıçrayıp sıçramayacağını belirlemek için çok önemli olacak.

Bitcoin büyük bir dalgalanmaya mı hazırlanıyor?
Kripto zincir üstü veri analizi platformu Glassnode’un kurucu ortakları Yann ve Jan, haber bültenlerinde, nisan ayının son gününde piyasanın daha da küçülme olasılığını önemli ölçüde azalttığını belirttiler.

SHIB, ETH balinaları tarafından satın alınan en iyi 10 token arasında
SHIB tokeni, en büyük cüzdanların favori kriptosu olma konumunu sürekli olarak korudu. Ethereum balinaları, son 24 saat içinde 7.2 milyon doların üzerinde Shiba Inu tokeni satın aldı. Bu, SHIB tokeninin son 24 saat içinde Ethereum balinaları tarafından satın alınan ilk 10 token listesine aldı.

“BlueWhale0073” adlı bir ETH cüzdanı, 6.1 milyon dolar değerinde 300 milyar SHIB tokeni ekledi. Bu, son fiyat düşüşünün ortasında Ethereum balinası tarafından alınan iyi bir hamle gibi görünüyor. Küresel kripto piyasası, son 24 saat içinde yaklaşık %1,03 oranında küçüldü. Toplam kripto piyasası değeri 1.74 trilyon dolar.

Daha önce, aynı balinanın yakın zamanda 3.2 milyon dolar değerinde 143 milyar Shiba Inu tokeni eklediği bildirilmişti. “Bombur” adlı başka bir balina da 1 milyon dolardan fazla SHIB tokeni ekledi. SHIB tokeni, son 24 saat içinde en büyük 1000 Ethereum balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri olarak da ortaya çıktı. Bununla birlikte, SHIB’nin resmi yakma portalı, başlangıcından bu yana 2.,5 milyar Shiba Inu gönderdi.

SHIB hâlâ ETH balinaları tarafından tutulan en büyük token
Shiba Inu tokeni, dolar değerine göre ETH balinalarının en büyüğü tarafından tutulan en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor. Balinalar 980 milyon doların üzerinde SHIB’e sahipler. Toplam SHIB holdingi son zamanlarda 1 milyar doların altına düştü. Bu arada, FTT tokeni, ETH cüzdanları tarafından tutulan ikinci en büyük tokendir (yaklaşık 885 milyon dolar).
SAND fiyatı yakında 2,65 dolarda bulunan direnç noktasını yeniden test edebilir. 20 günlük DMA seviyesi, SAND fiyatına sürekli direnç sunuyor.

Altcoin’deki gün içi işlem hacmi %14 oranında bir zararla 469,2 milyon dolar.

Düzeltme aşamasının Kasım 2021’de başlamasından bu yana, Sandbox fiyatı azalan bir trend çizgisine yanıt verdi. Bunun sonucunda da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,44 dolardan %75,4 oranında bir düşüş yaşadı. Yatırımcılar bu trend çizgisinde aktif olarak satış yapıyor ve herhangi bir önemli boğa koşusunun oluşmasını engelliyorlar.

Öte yandan, alıcılar son çeyrekten bu yana 2,6 dolar seviyesinde bulunan destek noktasını savunarak aşırı kayıp yaşanmasını önledi. Böylece, fiyat hareketi azalan trend çizgisi ile sert destek arasında sıkıştı ve belirleyici bir kırılmaya yaklaştı.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.