Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BITCOIN’DE DÜŞÜŞ BAŞLADI MI? ALTCOINLER NE YAPACAK? İŞTE DETAYLAR

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

İhtişamlı Delüks’e katılmak için:
https://www.youtube.com/channel/UCzOazC7eu-i0iyAPu7qNgkw/join

Udemy Eğitim Setim: https://bit.ly/3DzOwdZ

Tüm teknik analiz araçlarını profesyonel olarak kullanmak ve kimseye muhtaç olmadan üst düzey teknik analizler yapmak ister misiniz? Tüm bu bilgileri ücretsiz bir şekilde, en doğru adresten aldığımız dokümanlardan, sade ve sevecen bir üslup ile Youtube kanalımızdan öğrenebilirsiniz.

Telegram’da Duyuru ve Teknik Analiz paylaştığım kanalım: https://bit.ly/3481j7z
Benim de yer aldığım Telegram Sohbet Grubu: https://bit.ly/3vfk2tE
Muazzam Discord Sunucumuz: https://bit.ly/3zxLYMf

Binance borsasına yüzde 10 komisyon indirimli kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz : https://bit.ly/3yCRVab
Tr Binance referans linkim: https://bit.ly/3wxyAp4

Twitter Adresim: https://bit.ly/3fCiTG4
Tradingview profilim: https://bit.ly/3ugD9SW
Discord Sunucumuz: https://bit.ly/3zxLYMf
Telegram Duyuru ve Teknik Analiz paylaştığım kanalım: https://bit.ly/3481j7z
Telegram grubumuz: https://bit.ly/3vfk2tE
Tradingview’den koin Bağışı Yapmak İçin: https://bit.ly/3ugD9SW
Twitch Kanalım: https://bit.ly/3i2QMma
DLive Kanalım: https://bit.ly/3wXbVmj
Facebook Sayfam: https://bit.ly/3vMatTs
Tradingview profilim: https://bit.ly/3ugD9SW
Video Sırasında Bahsettiğim Formasyonların Kaynakları: https://bit.ly/3yAPuVE

Reklam, işbirliği ve iletişim için e postam: tradetaktikleri@gmail.com
Videolarımda anlattığım bilgiler tamamıyla teknik analiz ve kişisel görüşlere dayanmakta olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir.

ÜCRETSİZ SIFIRDAN TEKNİK ANALİZ ÖĞRENİN! İŞTE OYNATMA LİSTELERİM:
Teknik Analiz Videoları: https://bit.ly/3bPwCIG
Formasyon Eğitimi: https://bit.ly/3bMakaF
İndikatör Dersleri: https://bit.ly/3fIGWU1
Teoremler ve Stratejiler: https://bit.ly/2Ro095e
Pratik Trade Stratejileri: https://bit.ly/3bKbKm8
Bitcoin ve Altcoin Analizlerim: https://bit.ly/3f8VZqK

Bu kanalda kripto paralar ile ilgili bir çok kanalda yer almayan teknik analizler yer almaktadır. Destek, direnç ve trend çizimi, Fibonacci retracement yani Fibonacci Düzeltme Seviyelerinin çizimi, Fibonacci Extension yani Trend Temelli Fibonacci Seviyelerinin çizimi, Fibonacci Hız Direnç Fanlarının Çizimi, Fibonacci Saat Dilimi ve Trend Temelli Fibonacci Zamanının çizimi, Fibonacci Kanalının Çizimi, Dirgen, Schiff Dirgeni, Değiştirilmiş Schiff Dirgeni ve İç Dirgenin çizimi, Gann Fanının ve Gann Karesinin çizimi, Grafik Formasyonları ve Harmonik Formasyonların Tespiti, Golden Fibonacci Tekniği, Efsanevi Gann Fanı Metodu ve en iyi sinyaller üretip dip yakalayan indikatörlerin çalışma mantığı anlatımını kanalımdaki videolardan öğrenebilirsiniz.

Merhaba kadim dostum 🙂 Yukarıdaki linkleri ve açıklamaları herkesin hızlıca geçtiğini biliyorum ama sen acaba ne yazmış bu adam diyerek sonuna kadar gelmişsin anlaşılan, öyleyse gel seninle tanışalım. Ben Muhammed. Eğer sen de adını söylemek istersen eğer Discord sunucumuz ve Telegram sohbet grubumuzda beni bulman çok sürmeyecektir. İnanmayacaksın ama kripto paralar ve diğer borsalar ile ilgili bu kadar teknik analiz bilgisini yalnızca 2 ayda edindim. Nasıl mı? Çalışarak. Oturup sürekli sağdan soldan çizgiler çizdim. Bomboş grafikleri savaş alanına çevirdim. Sonunda fark ettim ki her şey çok kolaymış. Şaka yapmıyorum :9 İnternet gibi bir kaynak varken bir şeyler öğrenmek çok kolay. Hatta istersen sana da öğretebilirim, hem de ücretsiz! Ama sakın başka Youtuber’lara söyleme, olur mu? Çünkü şey, onların katıl butonlarında yüzlerce liraya anlattıkları bilgileri benim size ücretsiz sunduğumu duyarlarsa bana biraz kızabilirler. Ama endişelenme 😀 Sen bendensin. Hatta nedendir bilmiyorum ama benim kanala katılan arkadaşlar şu ana kadar takip ettiği tüm Youtube kanallarını takipten çıktıklarını söylüyorlar. Ama bu yanlış, sen bunu yapma. Çünkü farklı bakış açılarına her zaman ihtiyacımız vardır. Özellikle yanlışlarına… Yoksa doğruyu nasıl bileceğiz ki 😀 Bu arada madem sevdin kanalı bir abone olmayı çok görmezsin değil mi? Eğer bir gün bu kanaldan öğrendiklerinle bana teşekkür etmek istersen, tüm öğrendiklerini başka birine öğreterek bu borcunu ödeyebilirsin. Kendine iyi bak, arada da bizim kanala bakarsın tabi 😀 Yayınlarda sensiz bir kişi eksiğiz. Discord sunucumuz ve Telegram gruplarımızda görüşmek üzere.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.