Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bitcoin’de ne Oldu? Ethereum Pozitif Ayrışır mı? | Selçuk GEÇER & Gökalp İÇER Değerlendiriyor

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Selçuk Geçer ve Icrypex CEO’su Gökalp İçer, #Kriptopara birimlerinde yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Özellikle dünya çapında yaşanan Coinbase krizi ile düzeltmeye girdiği düşünülen kripto paralar için gelecek ne olacak?

Pandemi sonrasında oldukça popülerleşen ve özellikle kurumsal yatırım firmaları ve PayPal gibi ödeme aracıları tarafından yatırım konusu haline gelen kripto para birimlerinin akıbeti ne olabilir?

Bitcoin’de neler yaşandı? Yaşanan gelişmelerin devamı gelir mi? Ethereum, 2.0 güncellemesi ile diğer kripto para birimlerinden ayrışabilecek mi?

Oldukça keyifli bir sohbet olduğuna inandığımız videoda aynı zamanda dünya çapındaki finansal ve teknolojik gelişmeler de değerlendirildi.

#Kriptopara birimleri ve blokzincir teknolojisi ile ilgili bilgi edinmenize yardımcı olacak programı mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.