Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Boğalar bu altcoin’de devreye girdi! Yüzde 28’lik bir yükseliş her an başlayabilir!

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

Bu tersine dönüş, 1 Mayıs tarihinde iki ayın en düşük seviyesine doğru bir düşüşe neden olan %31,57’lik bir değer kaybının yolunu açtı. Düşüşe rağmen, alıcılar uzun vadeli trend çizgisi direncini anlık desteğe çevirdi.

Büyük düşüşün ardından gelen son toparlanma altcoin’in gün içinde %5 oranında yükselmesine olanak sağladı. Boğaların, kaybolan kısa vadeli avantajlarını geri kazanmak için 20 EMA seviyesinin üzerinde bir kapanışa ihtiyacı vardı.

Bu yazının yazıldığı sırada BCH, 285,9 dolardan işlem görüyor. Teknik göstergelerden RSI’nın son hareketleri satış baskısında bir kolaylık olduğunu gösteriyor. Ancak son iki gündeki yüksek zirveleri, gizli bir düşüş ayrışması için bir kapı açtı.

Tron (TRX)
Alıcılar fiyatı 1 Mayıs tarihinde altcoin’in üç aylık trend çizgisi desteğinin üzerine çıkararak artan enerjilerini ortaya çıkardılar. Alıcılar nisan ayının en düşük seviyelerinden toparlanırken, Kontrol Noktasını ve sonunda %38,2 ve %50 Fibonacci seviyelerini yakalamak için yeterli baskı oluşturdular.
Polygon (MATIC) fiyatı hafta sonu 1 dolar seviyesine doğru riskli bir düşüş yaşadı. Cumartesi günü bir geri dönüş olacağı beklenmesine rağmen, yatırımcılar bunun yerine dolardaki güç sıkışmasının devam ettiğini ve riskli varlıklara sırt çevrildiğini gördüler. Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesine düştüğü ve ayıların gücünü yavaştan kaybetmesiyle birlikte pazar günü geri dönüş hareketleri tetikledi. Bunun sonucunda da altcoin’in fiyatı 1,31 dolara kadar yükseldi.

MATIC fiyatı, değerin %28’ini geri kazanacak
Poligon fiyatı geçen hafta büyük oranlarda düşüş yaşadıktan sonra nihayet pazar günü bir geri dönüş yaşadı. Hafta sonu boyunca kripto para birimlerinin düşüş yaşamasıyla birlikte MATIC fiyatı da cumartesi günü %10 oranında değer kaybetti.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.