Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bu 2 Altcoin Dev Bitcoin Borsasından Delist Haberini Aldı

6 ay önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kripto para piyasasında tüm gözler SEC’in vereceği spot Bitcoin ETF kararında. Bununla birlikte, piyasada bunun haricinde de kritik gelişmeler olmaya devam ediyor. Özellikle borsa listeleme ve delist haberleri ilgili tokenlerin fiyatlarında dalgalanmalar yaratıyor. Son bir gelişmede önde gelen kripto borsası OKX, iki altcoin projesini listesinden çıkaracağını açıkladı. Bu gelişmenin ardından ilgili token fiyatları uçurumdan düştü.

Dev borsa 2 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa diken üstünde. Bitcoin ETF etrafındaki gelişmelerde korku ve umut arasında gidip geliyor. Bu da piyasayı bir rollercoaster yolculuğuna çıkarıyor. Bu gelişmelerin ortasında büyük Bitcoin borsalarından OKX, 2 altcon için delist haberini verdi. Borsa, yatığı bir açıklamayla, Everdome (DOME) ve Fame MMA (FAME)’i delist edeceğini duyurdu. OKX, 12 Ocak 2024’te bu altcoin’leri platformdan kaldıracağını açıkladı. Bu doğrultuda borsa, duyuruda şu açıklamalara yer verdi:

Etkilenen işlem çiftleri şu şekilde: DOME/USDT ve FAME/USDT. Bu işlem paritesini 12 Ocak 2024 TSİ 11:00 – 11:30’de liste dışı bırakacağız. Kullanıcılara, listeden çıkarmadan önce bu işlem paritelerine ilişkin emirleri iptal etmelerini tavsiye ediyoruz. Ayrıca, bu tokenlerin çekimlerini 12 Mart 2024 TSİ 11:00’dan itibaren askıya alacağız.

Açıklamadan sonra altcoin fiyatları çöktü!

Duyurunun ardından altcoin fiyatları sert düşüş gördü. Fame MMA (FAME) fiyatı gün içinde seyrettiği 0,0014 dolar seviyelerinden bir anda 0,0009257 dolara geriledi. Bu token için yaklaşık %37,5 düşüş anlamına geliyor. Dahası token, yazı sırasında düşüş yörüngesinde aşağıya inmeye devam ediyordu.

FAME günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Everdome (DOME) da FAME ile benzer bir kaderi paylaştı. Altcoin fiyatı gün içinde seyrettiği 0,000845 dolar seviyelerinden bir anda 0,000596 dolara geriledi. Bu token için yaklaşık %23,7 düşüş anlamına geliyor. DOME da FAME gibi yazı sırasında düşüş yörüngesinde aşağıya inmeye devam ediyordu.

DOME günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

OKX’den ATOM ve NEAR holder’larına müjde!

Kripto para borsası OKX ayrıca, iki altcoin için müjde verdi. OKX, ATOM ve NEAR’ı OKXEarn’e eklediğini duyurdu. İlgili toknler için pasif gelir oranlarını da açıkladı. Bu bağlamda OKX, şu duyuruyu yaptı:

Cosmos (ATOM)’u ekleyerek on-chain tekliflerimizi genişlettik. Ayrıca, OKXEarn için Near Protocol (NEAR)’ı da ekledik. ATOM’unuzu yatırın ve %15-17’ye kadar kazanın. NEAR ile %6-10’a kadar kazanın.

OKX Web3 cüzdanını WEMIX ile entegre ediyor

OKX Web3 cüzdanı, WEMIX ağıyla entegre olan ilk cüzdan oldu. Böylece, kullanıcıların WEMIX ekosistem varlıklarını manuel yapılandırmaya gerek kalmadan OKX Web3 cüzdan uygulaması, web ve eklenti platformları aracılığıyla sorunsuz bir şekilde depolamasına ve yönetmesine olanak tanıdı.

Kripto borsası OKX, iki altcoin projesini listesinden çıkaracağını açıkladı. Bu gelişmenin ardından ilgili token fiyatları uçurumdan düştü.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.