Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bu altcoin, düştükçe düşüyor! Boğalar ne zaman devreye girecek?

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

ALGO fiyatı 0,68 doların üzerinde işlem görmeye devam ederse, kapana kısılmış satıcılar sonunda ellerindekileri tasfiye edecek ve piyasaya daha fazla alım emri getirecektir. Artan yükseliş momentumu, altcoin’i 0,8 doların üzerine çıkarabilir.

Öte yandan 0,66 doların aşağı yönlü kırılması durumunda yükseliş tezi geçersiz kalacak ve fiyat 0,53 dolara kadar gerileyecektir.

ALGO için bazı teknik göstergeler:
Günlük RSI, artan yükselişin altını çizerek daha dik bir ralliye işaret ediyor. Buna ek olarak, RSI eğimi orta hattın üzerine çıkarak uzun vadeli alıcılar için de ek onay verdi.

20 günlük SMA’yı geri talep eden ALGO alıcıları, erken bir toparlanma işareti ile karşı karşıya. Bununla birlikte, 0,8 dolar direnciyle hizalanan 50 günlük SMA, istikrarlı bir toparlanmayı kesintiye uğratıyor.

MACD göstergesi bir yükseliş geçişi gösteriyor. Ancak toparlanmayı teşvik edecek bir yayılmadan yoksun. Bununla birlikte, yükseliş yayılımında ve sıfır çizgisinin üzerinde çapraz geçişte daha fazla artış, bir satın alma noktası gösterecektir.

ALGO için takip edilmesi gereken direnç noktaları 0,78 dolar ile 1 dolar seviyelerinde iken, destek noktaları ise 0,66 dolar ve 0,54 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Piyasa son 24 saatte kırmızıda işlem gördü. Lider Bitcoin %0,46, en büyük altcoin olan Ethereum ise %0,29 oranında değer kaybetti. Bu arada, Terra (LUNA), yaklaşık %9’luk bir kayıpla büyük altcoin’ler arasında en kötü performans gösteren oldu.

Son 24 saatte Ripple fiyat hareketi
XRP, son 24 saat içinde 0,5927 dolar ile 0,605 dolar aralığında işlem gördü. Bu da düşük volatilite olduğunu gösteriyor. Ticaret hacmi %50,06 oranında azalarak toplam 1,13 milyar dolara gerilerken, toplam piyasa değeri ise 28,69 milyar dolar civarında işlem görüyor. Kripto para birimleri arasındaki genel sıralamada da 6. sırada yer alıyor.

XRP 4 saatlik grafik: Düşüş devam mı edecek?
4 saatlik grafikte, altcoin fiyatının 0,60 dolarda bulunan direnç noktasının altına yavaşça hareket ettiğini görebiliriz. Bu da muhtemelen düşüşün bir süre daha devam edeceği anlamına geliyor.

Ripple fiyat hareketi bu haftanın ortasında güçlü bir toparlanma işareti gördü. XRP, 0,60 dolarda bulunan destek noktasından %10 oranında yükselerek 0,65 dolara ulaşmıştı.
Son düşüş hareketleri altcoin’i 0,70 dolar seviyesine düşürdü. Ayılar fiyatı bunun altında tutmak için mücadeleye devam ediyor. Bununla birlikte, 0,6 dolarda bulunan destek noktası sağlam bir şekilde kalırsa, kripto para birimini düşük fiyattan satın alma fırsatı devam edecektir.

FTM için önemli noktalar
EMA’lar düşüş eğiliminde ve fiyatın olumsuz yönde hareket etmesine sebep oluyor. İkincil bir düşüş modeli, satıcıların trend üzerindeki hakimiyetini artıracaktır.

Fantom (FTM) fiyatı, azalan bir kanal içinde ikinci bir düşüş dalgası yaratan daha dik bir aşağı eğimli trend çizgisi nedeniyle düşmeye devam ediyor. Ayrıca düşüş trendi, son bir ayda piyasa değerini yarı yarıya düşürerek psikolojik olarak önemli bir seviye olan 1 doların kırılmasına neden oldu.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.