Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Dikkat: Binance listeleme haberinin ardından bu altcoin yükselişe geçti!

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Cardano (ADA), piyasadaki en kötü etkilenen kripto para birimlerinden biri oldu. 3,10 doları gören altcoin, şimdi 1 doların altına kadar düştü. Geçmişteki ihtişamını altcoin arıyor. Bununla birlikte, zincir üstü ölçümler, çok uzak olduğunu ve aslında düşüş trendinin yakın zamanda sona ermeye yakın olmadığını gösteriyor.

Zincir üzerindeki metrikler kötü
Cardano için her zaman iyi giden bir şey, ağda kaydedilen aktivite miktarı oldu. Önemli bir topluluğu olan kripto para birimi, etkinlik ve trafik açısından en iyi performans gösteren ağlardan biri olmuştur. Bir noktada, hacim açısından önde gelen akıllı sözleşme ağı Ethereum’a rakip veya onu geride bırakıyor. Ancak Cardano’nun ağ etkinliği önemli ölçüde yavaşladığı için bu saltanat sona eriyor gibi.

En büyük kripto borsası Binance, Nexo kripto kredi platformunun yerel tokeni NEXO’nun listelendiğini duyurmasının ardından fiyat %15 arttı. NEXO/BTC, NEXO/BUSD ve NEXO/USDT ticaret çiftleri için alım satım, 29 Nisan Cuma günü saat 10:00 UTC’de Binance’de başlayacak.

NEXO artık Binance listesinde!
Binance, web sitesinde yaptığı resmi duyuruda, 29 Nisan’da NEXO ve MobileCoin’i (MOB) listeleyeceğini söyledi. Kullanıcılar, UTC 10:00’da alım satım işlemlerine başlayabilecek. NEXO için mevcut ticaret çiftleri NEXO/BTC, NEXO/BUSD ve NEXO/USDT olarak yer alıyor. Oysa MOB için ticaret çiftleri MOB/BTC, MOB/BUSD ve MOB/USDT’dir.

Shiba Inu yükseliş trendine hazır görünüyor
Shiba Inu fiyatı, önümüzdeki günlerde %17’lik bir yükseliş rallisine inanmak için nedenler verdi. SHIBA fiyatı, gerekli 5 salınımın 3’ünü yazdırarak üçgen bir desene dönüşüyor gibi görünüyor. Teknikleri analiz eden A, B dalgaları, dalgalı ve bazen öngörülemeyen yön değişiklikleri sergiler.

Shiba Inu fiyatı şu anda 0,00002308 dolardan işlem görüyor. Mevcut düşüş trendi, potansiyel üçgen fikri için bir birleşme sinyali olan hacim açısından nispeten zayıf görünüyor. Ek olarak, düşüş trendi içindeki mum çubukları da 12 Nisan’da C dalgasının sonunda meydana gelen büyük boğa rallisine kıyasla nispeten zayıf durumda. C dalgasının Göreceli Güç Endeksi üzerinde güçlü bir alım sinyaline sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Panama Ulusal Meclisi, Bitcoin ve kripto pazarını düzenleyen bir yasa çıkardı. Ülke yetkilileri, yasayla yeniliği teşvik etmeyi ve ekonomiyi canlandırmayı umuyorlar. Kripto yasasını onaylayarak ülke önemli bir adım attı.

Panama Ulusal Meclisi, 28 Nisan’da yasama organının resmi Twitter hesabında duyurulan kripto para birimlerinin düzenleneceği bir yasa çıkardı. Yasa, özellikle kripto para birimlerinin ticarileştirilmesini ve kullanımını içeriyor.

LUNA, UST rezervini iki ayın en düşük seviyesine yaklaştırdı
Bitcoin’in yaklaşık bir aydır 40.000 dolar civarında seyrettiği göz önüne alındığında, LUNA’daki kayıplar UST rezervlerini iki ayın en düşük seviyesine çekmiş gibi. Rezerv şu anda tıpkı Terra kurucusunun rezervi desteklemek için Bitcoin satın almaya başlamasıyla görülen seviyelerde. Rezervdeki toplam değer, bir ay öncesine göre yaklaşık %40 düşüşle 2.13 milyar dolar.

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.