Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Elon Musk Dogecoin ve kriptoparalar ile ilgili çarpıcı açıklamalar

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Elon Musk: Sakın tüm paranızı Kriptolara yatırmayın uyarı yaptı!

Kısa video’da açıklamalarda bulunan Elon Musk için çarpıcı bir şekilde Sakın tüm birikimlerinizi kripto paralara yatırmayın diye uyardı.

Bununla birlikte Elon Musk yaptığı Twitter paylaşımları ile Bitcoin ve Dogecoin ile birlikte birçok insan satın alımlar gerçekleştirirken fiyatın üst seviyelerine çıkmasına neden olmuştu.

Hayranlarından gelen ilk soru; Dogecoin bir sonraki dünyanın parası olabilir mi? Elon Musk ise bu soruyor insanların ne istediği önemli ve ne istiyorsa o olmalı diye cevap verdi.

Haberin detaylı içeriği için: https://ilkbitcoin.com/elon-musk-sakin-tum-paranizi-kriptolara-yatirmayin/

Türkiye’nin En Aktif ve En çok ziyaretçiye sahip kripto para haber sitesini ve gündemi takip etmek için: https://ilkbitcoin.com

Google Play Uygulamamızı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilkbitcoin.app

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.