Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ethereum Balinaları Felakete Nasıl Bir Tedbir Aldı?

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Bitcoin’deki oynaklık altcoinleri fazlasıyla sarsıyor. Özellikle de dün akşam yaşanan geri çekilmenin ardından pek çok para birimi ağır darbe aldı. Bazı varlıklar ise düşüşte adeta rekor kırıyor. İşte onlardan biri ile karşı karşıyayız.

Fantom (FTM), yatırımcıların bir satış göstergeleri telaşında terk ettiği göründüğü için Cumartesi günü sekiz ayın en düşük seviyesine geriledi. Altcoin gecelik tasfiyeleri de bu yıl en yüksek seviyelerini gördü.

VeChain’in arkasındaki kripto para olan VET, 70 ülkede 2 milyondan fazla mağazada bir ödeme şekli olarak kabul edilmeye başlıyor. VeChain’in bir ödeme seçeneği olarak yeni kullanılabilirliği, Alchemy Pay’in kripto ödeme hizmetleri sağlayıcısı ile yeni bir ortaklıktan güç alıyor.

Alchemy Pay, satış noktası cihazlarını kullanan perakende işlemlere odaklanıyor. Ek olarak, Alchemy Pay’in misyonu, fiat para birimi ile kriptoya erişimi artırmak ve böylece Blockchain teknolojisinin benimsenmesini artırmak.

Bitcoin çok iyi günlerden geçmiyor. Ancak bu, BTC’nin artık iyi bir seçim olmadığı anlamına gelmiyor. Mesele şu ki, son düşüş trendi BTC’yi sıkıntılı bir eğilime soktu ve ayı piyasasının uzama ihtimali var.

Dijital varlığın son zamanlarda nasıl performans gösterdiği göz önüne alındığında, bu ayı görünümü kesinlikle kısa vadede geçerli gibi görünüyor. Mevcut yatırımcı duyarlılığı ile de birleştiğinde çok kötü bir manzara söz konusu.

Meme coin bir yükseliş trendi başlatırken, Shiba Inu kısa süre önce piyasa değerinde Dogecoin’i devraldı. Burger ortak Welly, Shiba Inu topluluğunun işinde bir hisseye sahip olacağını ve sahipleri arasında yükseliş hissiyatını artıracağına söylüyor.

Analistler, Shiba Inu fiyatının kırılmadan önce bir üçgen model içinde konsolidasyona devam edebileceğine inanıyor. Shiba Inu kısa süre önce piyasa değerinde Dogecoin’i geçti. Analistler, Shiba Inu’nun devam eden konsolidasyondan toparlanma yolunda olduğuna inanıyor.

Shiba Inu şu anda yaklaşık 15 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.000023 dolar civarında işlem görüyor. Bu, 2021’deki en düşük seviye olan 0,000000516 dolardan ve 1 milyar doların altındaki piyasa değerinden büyük bir fark.

SHIB, yıllık %90.800.000’in üzerinde bir artışla fiyatındaki 0’lardan kurtuldu. Sadece geçen yıl değil, 2021’in sonlarına kadar ekonomi tarihindeki en kârlı yatırımlardan biri oldu. Ancak Ekim ayındaki zirvesinden sonra Shiba Inu %70 düştü. Bu, Ekim ayında yapılan 100.000 $’lık bir yatırımın şimdi sadece 30.000 $ değerinde olduğu anlamına geliyor.

#Blokchain haberleri, #Bitcoin haberleri, Bitcoin analizleri, #Kriptoparahaberleri, en güncel haberler yer almaktadır.

➤ Kripto para ve Bitcoin haberleri için ☆☆☆☆☆
✓https://kriptoparahaber.com

➦ Bitcoin ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
✓ Instagram: https://www.instagram.com/kriptoparahaber
✓ Facebook: https://www.facebook.com/kriptoparahaber
✓ Twitter: https://twitter.com/kriptoparahaber
✓ Telegram: https://t.me/kriptoparahaber
✓ Tiktok: https://www.tiktok.com/@kriptoparahaber

➥ Borsa Kayıt ve Komisyon İndirimleri ☆☆☆☆☆
★ Binance Global (%20 Komisyon İndirimi): https://www.binance.com/tr/register?ref=RVH18PU5
★ Binance Türkiye (%10 Komisyon İndirimi): https://www.trbinance.com/account/signup?ref=592HU26C
★ Kucoin (%20 Komisyon İndirimi) : https://www.kucoin.com/r/af/QBSSSY3C

✉️ Reklam ve işbirliği için iletişim (Contact for advertising and collaboration): info@kriptoparahaber.com

Kriptoparahaber.com Hakkımızda
2017′ den bu yana faaliyet gösteren Kripto Para Haber, Türkiye’de kripto para sektörünün gelişmesinde öncülük eden kripto haber sitelerinden birisidir. En güncel kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, altcoin haberleri ve uzmanların kripto para analizlerini okurlarıyla buluşturmaktadır.

Sorumluluk reddi:
Kriptoparahaber.com’da reklam alanlarındaki afişler ve haber akışındaki sponsorlu makaleler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin içerikleri ve bağlantı linkleri yer alabilir. Bu içeriklerde yer alan linkler farklı sitelerde açılmaktadır ve bu sitelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Açılan linklerdeki projelerin araştırılması tamamen okuyucu sorumluluğundadır. Kriptoparahaber.com’da yer alan hiç bir gönderi ya da afiş yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcıların kriptoparahaber.com’daki linklerle ulaştığı sayfa ve projelerden kriptoparahaber.com sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.