Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Finansal Piyasalar: Altın, Dolar, Euro, Bitcoin: Yön Neresi, Yeni Kripto Hikayeler Yazılıyor mu?

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer ve Selçuk Geçer, finansal piyasaları ve Bitcoin’i değerlendirdi.

Gökalp İçer, kripto paralarda yaşanan son gelişmeleri finansal piyasalarda oluşan yön ve risk iştahı ışığında değerlendirdi.

#Bitcoin’in önemli seviyeleri, olası rotası ve Kripto paralar hakkında gelecek projeksiyonları, haftalık değerlendirme videosu içerisinde yer aldı.

#Ethereum tarafında yaşanan güncelleme süreci, stake edilen tutarlar, kripto para piyasalarındaki genel görünüm ile #dolar, altın gibi varlıkların fiyat performansı, ICRYPEX YouTube’da değerlendirildi.

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.