Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GRAYSCALE, PORTFÖYÜNE 2 KRİPTO PARA EKLEDİ!

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

#bitcoin #altcoin #grayscale

Yoyodex, Bitcoin, kripto para birimleri ve altcoin gibi projelerin güncel gelişmeleri ve haberleri takipçileriyle paylaşan bir koin haber Platformudur. Yoyodex, kripto paralar ile ilgili paylaşımları yapmak için 2021 yılında İngiltere’de kurulmuştur.

Blockchain ve Kripto para dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek için bizi sosyal mecralardan takip etmeyi unutmayın!

YouTube kanalımıza abone olmak için ➤ youtube.com/channel/UCaZeVGKUp6G5ahcU6Dn2Z4A
Twitter ► https://twitter.com/yoyodexnews
Instagram ► https://www.instagram.com/yoyodex.haber/
Telegram ► https://t.me/yoyodexhaber
Web ► https://yoyodex.io

Bu kanalda bulunan hiçbir içerik yatırım tavsiyesi değildir. Bu kanaldan referans alınarak yapılan hiçbir alım satım işlemlerinden bu kanal sorumlu değildir. Kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Yoyodex resmi sayfasıdır.
The Official Yoyodex YouTube Channel

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.