Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kripto Paraların Geleceğinde ne Var? | Selçuk GEÇER & Gökalp İÇER Değerlendiriyor

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Selçuk Geçer ve Icrypex CEO’su Gökalp İçer, #Kriptopara birimlerinde yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. #Bitcoin, #Ethereum gibi kripto para birimlerinde son gelişmeler ne durumda? Gelecek günlerde 2.0 güncellemesi sonrasında Ethereum’da durum ne olacak?

00:00 Bitcoin ve Kripto Paralarda Neler Oluyor?
02:20 Olası Gevşemeler?
04:56 Nouriel Roubini ve Kripto Para Birimleri Hakkında Görüşleri
10:25 Merkez Bankaları Dijital Para Birimleri Sonrası Kripto Paralara İhtiyaç
12:55 Borsalar Üzerindeki Regülasyonlar ve Kurallar
14:18 CBDC ve İsviçre Merkez Bankası’nın Dijital Para Çalışmaları

ABD’de koronavirüsü etkileriyle mücadele için planlanan yeni teşvik paketinde 908 milyar dolarlık büyüklüğün görüşmelerin temelini oluşturması gerektiği belirtildi.

Biden’ın son açıklamalarına göre Asya ve ABD’deki müttefikleriyle müzakere yaparak Çin’e karşı tutarlı bir strateji geliştireceğini, işçi hakları ve eğitim alanına yatırımların hızlı bir şekilde tamamlanacağını açıkladı.

IMF; Bitcoin, Ethereum ve XRP’yi “resmi olmayan” para birimleri arasında değerlendirdi.

CBDC’lerin yasal bir dayanak olmadan işlev göstermesinin özellikle merkez bankaları için risk oluşturabildiğinin üzerinde duruldu.

Yönetimi altında 7,4 trilyon $ varlık tutan BlackRock’un CEO’su Larry Fink, Bitcoin ve kripto para birimi sektörünün ana akım bir pazara dönüşme potansiyelini görüyor.

Ayrıca, BTC’nin uluslararası dolar bazlı varlıklar üzerindeki etkisine de dikkat çekti. Fink’in yorumları hala gelişmekte olan kripto para piyasası ve onun öncüsü Bitcoin için olumlu bir gelişme.

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.