Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kripto101: 💥Teknik Analizlerde Hayvan Terimleri 💣| Kripto Para Borsası İçin Ekonomi Terimleri

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kripto para borsalarında çeşitli bitcoin, altcoin, ethereum birimlerinde teknik analiz ve yorumu yapılırken kullanılan ekonomi, hayvan terimlerini duymuşsunuzdur. İşte bu ekonomi terimlerinin ne anlama geldiğini sizler için derledik ve artık sizde kripto para ve bitcoin hakkındaki teknik analizleri anlayabileceksiniz.
Sosyal medya paylaşımlarında bizlere de sıkça sorulan ve en çok kullanılan hayvan terimleri nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Binance Borsasına Kayıt için: https://www.binance.com

Bitcoin ve Altcoin güncel haberleri takip etmek için: Bitcoin haber web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Bitcoin ve +8000 Kripto market listesi için: ilk bitcoin piyasa web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoinkolik içeriklerinden sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.