Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Milyar Dolarlık BTC Hareketi

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ICRYPEX Kripto Fest 2021 Ücretsiz kayıt: https://bit.ly/KriptoFest

Avrupa’nın en büyük #Bitcoin etkinliği, ICRYPEX Kripto Fest 2021’e hazır mısın?

Emre Alkin, Emin Çapa, Selçuk Geçer, Murat Muratoğlu, Socios.com Türkiye Direktörü Altug Ozturk, AvaLabs İş Geliştirme Direktörü Aytunç Yıldızlı, Avaxtars kurucuları Mesut Çevik, Ahmet Usta, Ozan Akçora ve Tim Danışmanlık kurucusu Vedat Güven, İstanbul Blockchain Women kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Güven; 7-8 Ağustos 2021 tarihlerinde, daha pek çok farklı önemli konuşmacı, ödüllü yarışmalar ve başarılı blok zincir projelerinden isimler ile birlikte Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda olacak.

Bitcoin yeniden 41.000 dolar seviyesini görürken ilerleyen günlerde yükselişe geçebilir mi? Bitcoin fiyat hareketlerini etkileyen önemli gelişmeler neler? Bloomberg’den Bitcoin yıl sonu tahmini geldi? Bitcoin yıl sonu hangi seviyelere ulaşabilir? Bitcoin teknik analiz.

Kripto para yatırımcıları yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli? Bitcoin’de dikkat edilmesi gereken seviyeler. Fed politikaları ve pandemi etkileri kripto para piyasalarını nasıl etkiliyor?

#Ethereum Londra yükseltmesi sonrası neler yaşanacak? Londra güncellemesinin ETH fiyatları üzerindeki etkileri neler oldu? Ethereum’daki önemli direnç ve destek noktaları neler? Ethereum teknik analiz.

ICRYPEX Kripto Para Borsası Strateji Geliştirme Müdürü Tuğba ÖZAY kripto para piyasalarını makroekonomik bakış açısıyla değerlendirdi.

00:00 Piyasalarda Makroekonomik Bakış Açısı
04:02 Güncel Kripto Para Haberleri
16:48 BTC Teknik Analiz
18:47 ETH Teknik Analiz
19:58 XRP Teknik Analiz
21:56 LTC Teknik Analiz
23:16 AVAX Teknik Analiz
24:01 Bat Teknik Analiz
25:40 ALGO Teknik Analiz

ICRYPEX’i Sosyal Medya kanalları üzerinden takip edin, anlık analizlere ulaşın ve kripto paraların teknik analizlerinden, güncel kripto gelişmelerinden anında haberdar olun.

✔️ Telegram grubumuz ile en güncel analizlere ulaşın: https://t.me/icrypex_tr

🔍 ICRYPEX Kripto Para Borsasını keşfedin: https://www.icrypex.com

📈 Günlük ve haftalık kripto para analizleri için: https://bit.ly/38u9Kww

📍 Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için: https://www.icrypex.com/tr/ozellikler/urunler

Sosyal Medya Hesaplarımız
Instagram: https://www.instagram.com/icrypex/
Facebook: https://facebook.com/icrypex/
Twitter: https://twitter.com/icrypex
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/icrypex-crypto-exchange/

📩 Soru, görüş ve önerileriniz için: destek@icrypex.com

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.