Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Önemli Haber Başlıkları Piyasayı Nasıl Etkiledi

3 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Bitcoin hala kritik direncin altında. Peki kırabilecek mi? NEO da ise olumlu görüntü kısmi olarak devam ediyor.. Ancak bu noktanın altına inerse dikkati olmakta fayda var. Peki teknik görünüm her iki kripto para için nasıl şekillendi?

Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban yorumluyor!

00:00 Başlangıç
00:05 Piyasaya Genel Bakış
01:33 BTC/USD Paritesi Teknik Analizi
05:23 NEO/USD Paritesi Teknik Analizi

💻 Bitci.com’u yakından inceleyin; https://bit.ly/3yq1qcy

📲 App Store’dan indirin; https://apple.co/2RzcfZ6

📲 Play Store’dan indirin; https://bit.ly/2QBsYdS

Bitci.com’u sosyal medya hesapları üzerinden takip edin, bitcoin ve kripto paralar ile ilgili önemli seviyelere, en güncel haberlere ulaşın!

📌 Twitter: https://twitter.com/bitcicom
📌Instagram: https://www.instagram.com/bitcicom
📌 Facebook: https://www.facebook.com/bitcicom/
📌 Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bitcicom/mycompany/
📌 Telegram: https://t.me/bitcicom

UYARI:Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan Bitci YouTube kanalı ve Bitci.com web sitesi sorumlu değildir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.