Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Şuan Kripto Paran Yoksa Ralliyi Kaçıracaksın

2 yıl önce
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kripto para ve altcoinlerin adaptasyonu tam gaz devam ediyor. Gelin bakalım piyasadaki son durum hakkında neler düşünüyorum. İyi seyirler!

SOSYAL MEDYA
Instagram: https://instagram.com/sahinue
Twitter: https://twitter.com/emirusahin

Evet gençler aynı başlıkta gördüğünüz gibi kripton yoksa sana ekmek de yok. Şaka bir yana neden böyle diyorum? Çünkü kripto paraların adaptasyonu son hız devam ediyor. Bir önceki videoda söylemiştim bitcoin 60 bin küsür dolarken herkes kapıda bekliyordu, şimdi 30 küsür bin dolardayken herkes bir tırstı. Şimdi neden önümüzdeki sürece elinizde kripto olmadan girerseniz çok üzüleceksiniz, nasıl para kazanırız, dünyada neler yaşanıyor sonra da piyasaya bakalım. Detaylar videoda.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.