Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Tüm Videolar

1 ay önce
Polygon, Proof of Work mutabakat mekanizması sayesinde yerel olarak stake etmeyi destekler; ancak OkayCoin gibi merkezi bir stake platformu, diğer...
2 ay önce
Ethereum Blockchain’i hackleyerek yaklaşık 12 saniyede 25 milyon dolar değerinde kripto para çalan iki hacker turuklandı.
2 ay önce
Kripto borsası kullanıcıları için iki yeni hizmeti kullanıma açtı. Binance CEO'su Richard Teng heyecan verici gelişmeyi toplulukla paylaştı.
2 ay önce
Kripto piyasası yükseliş için yeni bir ivme yakalamaya çalışırken analistler boğa işaretleri gördükleri 3 altcoin için hedefleri verdi.
2 ay önce
Popüler bir kripto analisti, koşullar iyileştiğinde piyasanın geri kalanından daha hızlı yükseleceğini düşündüğü 3 altcoin adını veriyor.
2 ay önce
Kripto para tabanlı bir tahmin piyasası platformu, ünlü milyarder Peter Thiel ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin'in desteğini aldı.
2 ay önce
Bu belirsiz ortamda bir fikir vermesi adına yapay zekanın 31 Mayıs için XRP ve SHIB Coin fiyat tahminlerine baktık.
2 ay önce
Wisconsin Eyaleti Yatırım Kurulu, Salı günü Bitcoin dahil kripto varlıklarına çok sayıda yatırım yaptığını açıkladı.
3 ay önce
Staking, kripto para sahipleri için sürekli gelişen kripto alanında pasif gelir elde etmenin popüler bir yolu haline geldi. Merkezi olmayan...
4 ay önce
Filecoin üzerindeki en büyük likit kiralama protokolü, token lansmanından önce 75 milyon puanlık puan programını başlattı.
4 ay önce
Binance, 50. Launchpool projesini tanıttı. Borsa, tokenin 2 Nisan 2024'te işlem görmeye başlayacağını açıkladı.
4 ay önce
Kripto para piyasası bazı istisnalar hariç ivme kaybederken analistler, bu 3 altcoin için patlayıcı yükselişlerden bahsediyor.
4 ay önce
Kripto para uzmanına göre, bazı altcoin projeleri önümüzdeki ay için diğerlerinden daha iyi yatırım fırsatları olarak öne çıkıyor.
5 ay önce
ETH, PEPE coin ve BLUR, Nansen'in Akıllı Para birikimlerinin yörüngesindeki önemli on chain içgörüleri ortaya çıkarıyor.
5 ay önce
Bitcoin gibi kripto paraların değeri arttıkça, düzenleyiciler de bu varlık sınıfını nasıl ele alacakları konusunda kafa karışıklığı yaşıyor.
5 ay önce
Son gelen haberlere göre Karadağ Mahkemesi Terra kurucu ortağı Do Kwon'un Güney Kore’ye iadesine karar verdi. Tokenler yükselişe geçti.
5 ay önce
Solana tabanlı, Jeo Boden, Danold Tromp ve Olen Mosk gibi hatalı yazılmış ünlü meme coin'lerin fiyatları yükselişe geçti.
5 ay önce
Hizmet ve güvenlik iyileştirmelerine sarsılmaz bir bağlılıkla 2024’e adım atan, Manchester, Birleşik Krallık merkezli önemli bir kripto para birimi bulut...